Od dovolené u Černého moře vás dělí jen hodina letu. Vychutnejte si all–inclusive v Bulharsku →

Last minute zájezdy do Bulharska

Výhodné nabídky zájezdů nám cestovní kanceláře nenabízejí pouze několik měsíců před odjezdem na tzv. první chvíli. Čím více se totiž termín zájezdu blíží, tím více může ceníková cena také padat. Vliv na to mají takzvané last minute nabídky, což je kategorie zájezdů, které se konají velmi brzy. Takzvaně na poslední chvíli. Není tak problémem takto koupit zájezd, který se koná již za pár dní. Zajímavou možností jsou i last minute zájezdy, které se kupují přímo na letištích u přepážek, a to v den odletu. Zde jsou ceny na skutečných minimech.

Last minute do všech bulharských destinací

A pokud má klient zájem ušetřit, má možnost u vybraného termínu zájezdu čekat na to, až se začne snižovat cena. Nutno však říci, že pokud je kapacita hotelu, popřípadě daného termínu naplněna, k nabídce last minute již nedojde. To je poměrně velkým rizikem. Na druhou stranu pokud jako klienti nemáte problém s různými termíny odletů, určitě je to skvělá cesta k tomu, jak ušetřit. A čím blíže termínu je, tím více ceny samozřejmě klesají. Pro mnohé je to i jistý adrenalin, kdy odhadují chvíli, kdy již koupit, nebo zda ještě počkat. Dále je nutné zmínit, že nabídky jsou častější do oblíbenějších letovisek jako jsou Zlaté písky, Varna nebo Slunečné pobřeží. V Albeně a dalších menších letoviscích příliš velké slevy nečekejte.

Výše slevy závisí také na celkové obsazenosti

Termín, lokalita a samozřejmě obsazenost mají hlavní vliv na tom, jak výrazná vlastně sleva bude. Často je cestovními kancelářemi konkrétně označována, a tak případný kupující ví, že již kupuje za zvýhodněnou cenu. A ta se může dostat až na slevu několika desítek procent, což v případě zájezdu za 15 – 20 tisíc je rozhodně poměrně významným číslem. V tomto ohledu je velmi důležité jednat, a koupit daný zájezd co nejdříve. Není totiž výjimkou, že u něho zbývá pouze několik málo míst, a turistů toužící po této slevě je více než dost. Platí tedy, že kdo zaplatí první, ten samozřejmě jede. A ti ostatní? Zkrátka musí čekat dále. Vzhledem k množství destinací, které Bulharsko nabízí, je takových možností více než dost, a to nejenom v hlavní sezoně.

Kam dál? Doporučuji nevynechat stránky o Řecku, dovolené v Tunisku či levném Maroku.

Last minute zájezdy do Bulharska
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval david dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *