Od dovolené u Černého moře vás dělí jen hodina letu. Vychutnejte si all–inclusive v Bulharsku →

First minute zájezdy do Bulharska

Ceny, za které se lze dostat do Bulharska jsou samozřejmě různé. Zohledňují nejenom kvalitu hotelů, jejich umístění, nebo celkové služby, ale také vzdálenost dané destinace, a její prestiž. To vše má vliv na výslednou ceníkovou cenu, za kterou je většina zájezdů nabízena. Ta však může být výraznějším způsobem snížena, a vliv na to mají takzvané first minute nabídky. Ty nabízí většina cestovních kanceláří na našem trhu, a také je má příslušně označené. V takových případech jsou tyto nabídky výrazně levnější, a to i o několik desítek procent. Mají však také jednu charakteristiku, která se týká odletu.

Nakoupit first minute zájezd je nutné s předstihem

Obecně platí, že first minute nabídky se týkají takových zájezdů, kdy do odletu zbývá i několik měsíců. Vše však závisí hlavně na samotné cestovní kanceláři a také na tom, jak moc je daná kapacita hotelu vyprodána. Nejvíce first minute nabídek tak najdeme i půl roku před termínem odjezdu. A jelikož v Bulharsku začíná sezona již v průběhu měsíce června, je dobré ty nejlepší first minute nabídky vyhlížet již v lednu, kdy se postupně objevují. Často na většinu destinací, ale i termínů zájezdů.

S blížícím se odjezdem se cena zvyšuje

A jak se týden po týdnu blíží odjezd, tak se postupně zvyšuje cena, a samozřejmě snižuje daná sleva. A zatímco červnové termíny vydrží na first minute cenách pouze několik týdnů, u těch, které se konají v září, není nutné zase tolik spěchat. Na druhou stranu je zde však takové riziko, že budou vykoupeny. Poté, jakmile můžete počítat do odletu v rámci dní, přicházejí last-minute nabídky.

Každopádně v souvislosti s těmito nabídkami je nutné říci, že servis a služby v cílové destinaci jsou vždy totožné, jako by byl zájezd nakoupený za běžnou ceníkovou cenu. First minute jsou především cesty CK k tomu, aby s předstihem dokázali zaplnit většinu kapacit a věděli, s čím dále kalkulovat. Na druhou stranu tento krok je i výhodný pro samotné klienty.

Kam dál? Počasí v Bulharsku nebo teplota moří a oceánů? Píši také o dovolené v Turecku nebo i akčních letenkách.

First minute zájezdy do Bulharska
5, hlasů: 1
Naposledy aktualizoval david dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *