Od dovolené u Černého moře vás dělí jen hodina letu. Vychutnejte si all–inclusive v Bulharsku →

Hotel Kamenec v bulharském Kitenu

Hotelový komplex s názvem Kamenec se nachází v příjemném městečku Kiten. Od letiště v Burgasu vás bude dělit zhruba 40 minut jízdy se zastávkou v okolním letovisku Primorsku a Černomorci. Jižně od Kitenu se nachází taktéž známá bulharská letoviska Lozenec a Carevo. O výlety po okolí tedy rozhodně nebude nouze.

Hotel Kamenec se nachází v severní části města, přesně jak mapa Kitenu ukazuje. Pokoje hotelu nabízí nádherný výhled na místní písečnou pláž, která je z hotelu pouze pár kroků – Kamenec se totiž nachází v první linii hotelových zástaveb, tedy ihned u moře.

Kamenec je plně vybaven pro hodnocení krásnými 4 hvězdami, což zaručuje že hotel Kamenec je jedním z nejlepších v Kitenu a okolí. Pokud byste nechtěli dovolenou s All Inclusive, nebojte se. V okolí naleznete hned několik restaurací, barů i kaváren. Zejména na last-minute nabídky bývá Kamenec velmi vykoupen, proto s rezervací dejte přednost ve first-minute zájezdech.

Recenze hotelu Kamenec

Co se týče recenzí, tak ty si můžete přečíst například na portálu invia.cz/hotel-kamenec. Dle uživatelů dosahuje krásných 80%, což je na bulharské poměry velmi dobré hodnocení. Recenzí zde naleznete přes 150, pročítat je však nedoporučuji. Pokud hledáte ideální hotel v menším městečku podél pobřeží bulharské jižní riviéry, Kamenec bude správnou volbou.

Tip: ihned na pláži naleznete tobogán, kterým zpestříte pobyt nejen svým ratolestím.

Kam dál? Nezapomeňte na počasí v Kitenu. Přečtěte si taktéž o dovolené v Tunisku. Na oblibě se čím dál více dostává i dovolené na Kypru.

Hotel Kamenec v bulharském Kitenu
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval david dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →