Od dovolené u Černého moře vás dělí jen hodina letu. Vychutnejte si all–inclusive v Bulharsku →

Bulharsko first–minute 2017 aneb hodinku letecky na dovolenou

First–minute 2017 – Nejprodávanější zájezdyNejlevnější dovolená

First–minute 2017

Téma „first minute zájezdů do Bulharska“ je s příchodem roku 2017 znovu otevřeno. Jaké jsou letos výhledy a pravděpodobné ceny zájezdů? Vyplatí se nákup dovolené na první moment se všemi výhodami a slevami, které cestovní kanceláře nabízejí nebo je lepší vyčkat na poslední chvíli? O tom je tento článek.

Zatímco dvě předchozí léta byla zužována terorem a uprchlíky v zemích jako Turecko či Egypt s Tuniskem, letošní sezóna zdá se býti poklidná. Dokládá tomu i aktuální bezpečnost v Turecku. Řada cestovatelů dá proto přednost levnější dovolené v těchto zemí a Bulharsku se co do počtu turistů uleví.

Pro nás to znamená jediné – bude více nabídek a ceny půjdou dolů. Vše za předpokladu, že se aktuální bezpečnostní situace v Evropě nezmění. Z tohoto pohledu tedy není nutné tak jako vloni kupovat dovolenou v Bulharsku nyní a first–minute akce v klidu ignorovat.

Pokud jste však 100% rozhodnuti pro Bulharsko, máte pevný termín dovolené či cestujete ve větším počtu osob a dětí, bude vhodnější minimálně rezervovat zájezd nyní. Stručně o výhodách a nevýhodách fist–minute pro Bulharsko:

Proč ano?

  • Velký výběr hotelů i termínů!
  • Ceny prakticky stejné jako na last–minute
  • Nízké zálohy (většinou 500 nebo 1.000 Kč na osobu)
  • Slevy na děti (ty na last–minute nejsou)
  • Cestujete ve větší skupině (4 lidi a více)

Proč ne?

  • Je vám jedno, kdy a kam na dovolenou poletíte
  • Nemáte přesný termín dovolené

Finanční rozdíl mezi first–minute a last–minute u Bulharska nehraje roli. Například minulé léto byla díky situaci v turistickém ruchu téměř vyprodaná kapacita a zájezdy na poslední chvíli byly dražší než ty, které koupíte v první moment.

Náš tip: Objevte neveřejné nabídky zájezdů do Bulharska >>

Nejprodávanější zájezdy

Máte jasno a budete kupovat dovolenou nyní? Co takhle pár tipů v podobě nejprodávanějších zájezdů do hotelů u břehů Černého moře?

Mezi každoročně nejžádanější hotely patří Evrika Beach, hotel Kotva, Kamenec a Elenite Holiday Village (vše 4* kategorie). Na výběr jsou jak varianty se snídaní, tak i All–Inclusive s cenami okolo 10–13.000 Kč za týden. Letecká doprava je samozřejmostí.

V nižší, ale stále kvalitní kategorii vítězí hotely Perla, Balaton, a Iskar. Tyto hotely dosahují tří hvězdiček.

Na špici pomyslného luxusu se umístil Marina Royal Palace v bulharském Djuni. Týden v tomto 5* komplexu stojí 20.000 Kč s All Inclusive.

Celý žebříček nejprodávanějších hotelů včetně recenzí najdete zde: Nejprodávanější hotely v Bulharsku 2017.

Z pohledu destinací vede Slunečné pobřeží a v závěsu Kiten se Sveti Vlasem.

Nejlevnější dovolená

Nejlevnější dovolenou v Bulharsku pro rok 2017 nabízí cestovní kanceláře pro pobyty v soukromých penzionech. Cena týdenní dovolené se bez stravy pohybuje okolo 7.500 Kč. Dejte však pozor, že ceny v Bulharsku se za poslední léta drasticky zvýšily a výsledná cena se vyšplhá i k 11.000 Kč za osobu. Volte raději All–Inclusive, aby vás finančně nic nezaskočilo.

Mezi nejlevnější hotely pak patří Lazuren Bjarg, Park Hotel Continental, Aurélia, Kamelia Garden a Sunny Beach Hills. Kompletní seznam pak zde: Nejlevnější hotely v Bulharsku 2017.

Bulharsko first–minute 2017 aneb hodinku letecky na dovolenou
5, hlasů: 1
Naposledy aktualizoval david dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →